„Тірамісу“

Veröffentlicht von

Сьогодні вашій увазі показуємо десерт, який не має потреби в представленні. Проте є міф, що його важко і  затратно по часу готувати. Ми взялись готувати і писати про цей рецепт, щоб спростувати ці чутки. Тому виділіть декілька вільних хвилин і приготуйте для себе та для своїх рідних ніжний, яскравий та простий в приготуванні десерт. Поки не почали, хочемо, щоб ви знали цікавий факт: назва десерту в перекладі з італійської дослівно звучить як „Піднімай мене в гору“. Ну а ви гортайте вниз, якщо хочете почути спосіб приготування.

десерт рецепт

Для італійського, смачного рецепту нам потрібні будуть такі складники:

  • Вершковий сир маскарпоне 200 грамів
  • Печиво савоярді 6 штучок
  • Куряче яйце 1 штука
  • Кава еспресо подвійна порція
  • Цукрова пудра 50 грамів
  • Какао 30 грамів

Як бачите по компонентах – все максимально просто, тому і часу багато не піде, максимум 20 хвилин.

Даного переліку вистачає на 2 порції.

десерт інгредієнти

Крок 1

Найперше – не забудьте приготувати подвійне еспресо, тому що найбільше часу піде на те, щоб воно остило, а кава нам потрібна саме холодна. Перелийте холодну каву в глибоку тарілку і залиште в прохолодному місці.

апетитний десертКрок 2

Викладіть 200 грамів маскарпоне в глибоку тарілку для збивання. Включіть міксер і збийте вершковий сир до однорідної маси. 

смачний десерт

Крок 3

Візьміть з холодильника куряче яйце. Коли воно холодне, то краще збивається. Акуратно розділіть жовток від білка. Збийте спочатку жовток і додайте до нього половину цукрової пудр. Потім почніть збивати білок поки з нього не утвориться густа, біла піна. Можете перед процесом добавити маленьку дрібку солі, щоб білок краще збився. Після, добавте решту цукру і 2-3 хвилини перемішайте міксером.

ефектний десерт

Крок 4

Розпакуйте печиво і викладіть його на плоску тарілку.

смачний десерт

Крок 5

Також підготуйте какао, пересипте 30 грамів в глибоке блюдце.

яскарвий десерт

Крок 6

Коли кава остила і ви перевірили наявність всіх інгредієнтів – ми можемо починати готування. Застилу каву і печиво ми використовуємо насамперед, тому беремо їх на передній план, а разом з ними два гарних глибоких блюдця на десерти. Тоді беремо савоярді і обмокуємо з двох сторін у каву не довше однієї секунди з однієї сторони, щоб десерт не вийшов надто вологий. Укладаємо низ блюдця печивом, якщо ціле не поміщається, то ламаємо його. Тепер добавте до маскарпоне жовток і перемішайте дерев’яною лопаткою. Те саме зробіть і з білком. Коли маса у нас стала однорідною, ми її перекладаємо на нижній шар печива, заповняємо половину блюдця. Знову робимо те саме з печивом і ставимо другий шар. І так само заповнюємо масою з вершкового сиру і яєць. Зверху гарно посипаємо какао і відправляємо в холодильник на кілька годин, щоб печиво ввібрало каву і пом’якло. Після цього, дістаньте з холодильника, прикрасьте і смакуйте!

десерт приготування

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert