„Солодке бордо“

Veröffentlicht von

Сьогодні на вас чекає дуже навіть незвичайний десерт, проте він все одно, як і всі наші рецепти буде смачний та апетитний. Можна сказати експерементальний десерт, але признайтесь чесно – бували ж такі моменти, коли чомусь не хотілось нічого солодкого та приторного, а навпаки було бажання з’їсти щось свіже і незвичне. Розуміємо, що цей рецепт не буде подаватись на кожному застіллі і ви не будете його готувати кожного дня дітям, але збережіть його саме для випадків описаних вище і ви точно не пожалієте. 

десерт рецепт

Для приготування оригінального десерту нам будуть потрібні:

  • Сир кисломолочний 200 грамів
  • полуниця (можна використовувати морожену)
  • Пісочне біле печиво 4 штуки
  • Полуниця, листочки м’яти для прикраси
  • Цукор, якщо ви все-таки захотіли більш солодкого десерту

Приготування займе у вас 15 хвилин в розслабленому режимі, якщо поспішити – можна і швидше.

Даних продуктів вистачить для однієї порції.

смачний десерт

Починаємо процес готування:

Етап 1

Для початку візьміть полуницю. При наявності свіжої полуниці промийте її та розімніть, додавши цукру. Оскільки ми використовували морожену полуницю перетерту із цукром, її потрібно спочатку розморозити. Лише потім можна використовувати готову суміш.

апетитний десерт

Етап 2

Підготуйте кисломолочний сир. Може бути як і звичайний домашній, чи магазинний без різних домішок та підсолоджувачів, так і сирки творожні з ароматом  ванілі, чи звичайним цукром, якщо вам не смакує несолодкий десерт.

оригінальний десерт

Етап 3

Вийміть печиво з упаковки і поставте його на блюдце, за хвилинку будемо його використовувати.

ситний десерт

Етап 4

Починаємо завершальний етап в приготуванні ситного десерту з полуниці і кисломолочного сиру. Переконайтесь, що всі інгредієнти готові. Подрібніть 3 печива в блендер, одне залиште для прикраси. На середній швидкості подрібніть його до консистенції „піску“. Тепер добавте до нього полуницю перетерту із цукром та збийте все до однорідної консистенції. Результат збивання печива з полуницею перелийте на дно заздалегідь підготованої креманки. Тепер зверху викладіть кисломолочний сир. Останні штрихи: подрібніть печиво та викладіть зверху на сир. Підготуйте листочки м’яти, переріжте навпіл полуницю і поставте їх біля печива. Десерт готовий. Можете його споживати навіть замість сніданку, оскільки дана страва буде корисна і поживна.

Смачного!

поживний десерт

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert