Десерт „Малібу“

Veröffentlicht von

Мабуть, у багатьох в саду є дерево з сливами і, напевно, не одне. Всі вже настільки до них звикли, що і не задумуються, що це не просто смачний фрукт, він ще й неабияк корисний. Зміцнення імунітету, покращення пам’яті, захист нервової ситстеми, нормалізація сну та зниження кров’яного тиску – це далеко не весь список чудодійних властивостей темно-синього плоду. Такі корисні елементи у нас асоціюються з якимись рецептами народної медицини, або таблетками чи настоянками. Але сьогодні ми з вами поділимось рецептом, де всі ці позитивні моменти ви візьмете просто насолоджуючись смачним та поживним десертом, який в своєму складі має ще добірні вершки, та вівсяне печиво. Мінімум продуктів – максимум користі. Приступимо!

десерт рецепт

Для приготування оригінального та поживного десерту сповненого вітамінів та корисних властивостей нам потрібно:

  • Великі спілі темні сливи (3 штуки)
  • Печиво вівсяне (також 3 штуки)
  • Вершки мінімум 33% жирності (200 грамів)
  • Цукор звичайний (100 грамів)

Щоб приготувати порцію для однієї людини нам потрібно виділити максимум 15 хвилин часу.

десерт інгредієнти

Почнемо приготування:

Крок 1

Підготуйте цукор. Відміряйте 100 грамів і пересипте в суху, глибоку мисочку. Можна давати менше цукру, якщо ви не хочете дуже солодкий десерт, оскільки печиво і слива солодкі самі по собі. Цілком може підійти і 50 грамів, але це вже регулюйте за вашим смаком. Залиште цукор в стороні для подальшого змішування з вершками.

яскравий десерт

Крок 2

Вершки помістіть в глибоку, склянну, керамічну або пластмасову тарілку і почніть збивати їх міксером на малих обертах. Спочатку з ними нічого не буде відбуватися, але ви не припиняйте збивати, поступово підвищуючи оберти міксера. Щоб вони загусли, потрібно 4-6 хвилин інтенсивного збивання, після чого добавте відкладений цукор і збивайте ще приблизно 2 хвилини. Коли солодкі кристалики повністю розчинились, а маса стала густа і однорідна – переставайте збивати. Вершки відкладіть в сторону.

оригінальний десерт

Крок 3

Вівсяне печиво подрібніть до чаші блендеру і подрібніть його в солодкий, дуже дрібний „пил“.

ніжний десерт

Крок 4

Сливи гарно промийте під струменем холодної води. Промокніть лишню вологу паперовим рушничком і поставте плоди на дошку для нарізання. Розріжте їх навпіл, вийміть і викиньте кісточку. Тепер поставте сливи розрізом до низу дошки, та розріжте їх повздовж на напівкруглі смужки.

смачний десерт

Крок 5

Візьміть склянний стаканчик і помістіть на його дно половину подрібненого печива. На печиво викладіть половину збитих вершків. Тепер на вершки висипте ще один шар печива, висипайте все, що залишилось. Поверх розкладіть нарізані сливи і залийте це все вершками. Прикрасьте яскравий та апетитний десерт не менш яскравими шматками слив. Солодка страва готова – можете насолоджуватись.

Нехай смакує!

смачний десерт

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert